Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: State of Decay 2 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC  (Okunma sayısı 9692 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ISKA

• 12. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 537
    • Steam Profili
  • Platform: Yalnız PC
Ynt: State of Decay 2 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC
« Yanıtla #30 : Haziran 10, 2018, 22:14:04 ÖS »

Sistem özelliklerine ve ilk serideki oyuna bakacak olursanız optimizasyonun rezalet olacağı düşüncesindeyim. Oyunun hayranıyım ama konsoldan pc ye optimize edilmesi sinir bozucu. İlk seride hatırlarsanız doğru düzgün nişan alıp hedefi bile vurmakta zorlanıyorduk, sonradan sağlam pc sürümü çıktı ama o tam pc havasını vermedi. 1060, 1070, 1080 gibi çok iyi bir sisteme sahip değilseniz indirip hayel kırıklığına düşmeyin derim, inşallah yanılırım, çünkü beklediğim birkaç oyundan biri.
Çok aşırı bir sistem istemiyor aslında.Yalnız optimizasyonu muazzam derecede iyi onu söyleyebilirim.Sadece şu motion bluru kapatma ayarı yok.Onuda artık dosyalardan vardır mutlaka true false ayarı.Bakmak lazım
  • İşlemci               : Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 İşlemci
  • RAM                   : Kingston HyperX Fury Black 16GB(2x8GB) 2666MHz DDR4 Ram
  • Ekran Kartı        : MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1070 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1070 GAMING X 8G)
  • Bağlantı              : 16 MBps
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64 Bit
  • Konsol                 : Playstation 1, Playstation 2, Psp
  • Anakart             : MSI Z170A GAMING PRO CARBON Intel Z170 3600MHz(O.C.) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart
  • Telefon               : LG G4
Hâlâ aklınızı kullanmıyacak mısınız ?

Çevrimdışı Mustafa Diker

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 4
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #31 : Haziran 10, 2018, 22:26:10 ÖS »

Çok aşırı bir sistem istemiyor aslında.Yalnız optimizasyonu muazzam derecede iyi onu söyleyebilirim.Sadece şu motion bluru kapatma ayarı yok.Onuda artık dosyalardan vardır mutlaka true false ayarı.Bakmak lazım
Bu sisteme o sorun olsada koymaz ki zaten  ;D Hayatım boyunca gördüğüm en vasat oyun şirketi paradox interective oldu. Bütün oyunları sıkıntılıymış. Gerçek zamanlı sıra tabanlı bir oyun ve Ai' nin ve senin haritaya çıkardığın her birim oyunun kasmasına sebep oluyor. 1080 Tİ de bile kasıyormuş. HOİ4 de  1942 senesinden sonra oyun çilekeş oluyor, keşke bunun oyunlarına bir çözüm gelse.
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2018, 22:26:28 ÖS Gönderen: Mustafa Diker »
^^ODEM&MORTİS^^

Çevrimdışı masonjason246

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #32 : Haziran 10, 2018, 23:15:05 ÖS »

oyun yüklenmiyor.setup alt sekmede görünüyor.sonra kayboluyor.yönetici olarak çalıştırınca kullanıcı denetimini full açın diyorum açıyorum yine aynı şey.sorunlu bir sürüm gibi.bu ne arkadaş codex'ten beklemiyordum bunu.
  • İşlemci               : intel core i3 4160 3.6ghz
  • RAM                   : 12 gb ram
  • Ekran Kartı        : nvidia msi geforce gtx750ti ddr5 2gb twin frozen overlock edition
  • Bağlantı              : limitsiz 24mbps
  • İşletim Sistemi   : windows 10 64bit
  • Anakart             : msi H81M-P33

Çevrimdışı Lovely Eclair

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 86
  • Crystal Coder♥
    • Steam Profili
« Yanıtla #33 : Haziran 10, 2018, 23:33:59 ÖS »

Eğer oyunu yayınlarken Temporal AA kullandılarsa Motion Blur kapatsan bile bi faydası olmaz. Temporal AA, Motion Blur etkisi yapıyor.
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM) i7-6500U CPU @ 2.5GHz ~ 3.1GHz
  • RAM                   : 8,0 GB RAM
  • Ekran Kartı        : NVIDIA 930M
  • Bağlantı              : 24 MBps - 100GB AKN + Sıkıntılı TurkTelekom Hizmeti
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Professional - 64 Bit
  • Telefon               : Samsung Galaxy J5 2016

3D Dijital İçerik Yaratıcısı, C++ Programcısı, Profesyonel Unreal Engine Kullanıcısı

Çevrimdışı Sejong

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #34 : Haziran 11, 2018, 00:44:33 ÖÖ »

Harikasınız  ;D
  • İşlemci               : İntel Core İ5 CPU 650 @ 3.20GHZ
  • RAM                   : 8 Gb - DDR3 - 1333 MHz
  • Ekran Kartı        : Geforce GTX 660
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit

Çevrimdışı Onur Önder

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 31
  • Bir ölür, Bin dirilir.
    • Facebook Profili
  • Platform: PC + XBOX360
« Yanıtla #35 : Haziran 11, 2018, 01:07:51 ÖÖ »

Yazın bereketimi nedir.Çatır çatır, patır patır kırıyorlar.Gönder gelsin reis.  thanks:.

Arkadaşlar, ilk oyunu tek kişilik mod olduğu için haliyle tek kişi oynadım.Ama bunda coop var.Tek oynayınca sıkıcı oluyor mu? Çoğu coop destekli oyunda bu problem var.O nedenle soruyorum.

Videolara biraz göz attım ben.Arayüz değişmiş ama survival mantığı aynı gözüküyor.Hikaye olarak nasıl acaba.Onuda çok merak ettim.
« Son Düzenleme: Haziran 11, 2018, 01:21:49 ÖÖ Gönderen: Onur Önder »
  • İşlemci               : AMD FX-8350 4 Ghz 8*cpu 16Mb cache
  • RAM                   : Kingston 16 GB (4x4GB) HyperX Beast DDR3 1600MHz CL9 XMP
  • Ekran Kartı        : Sapphire R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit DX 11.2
  • Bağlantı              : 8 MBps- TTNET limitsiz (50GB-akk[single oyuncu bile ağlıyor bu kotaya :) ]))
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64x
  • Konsol                 : Xbox 360 20 GB özelliklerine pek aşina değilim :D
  • Anakart             : Gigabyte AMD 990XA-UD3 AM3+ DDR3 2000Mhz

Çevrimdışı aykutcoo

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
    • Steam Profili
« Yanıtla #36 : Haziran 11, 2018, 07:42:36 ÖÖ »

Gerçekten bu siteye tamamiyle güvenım kalmadı şu anda bu oyunda son damla oldu bardagı taşıran abi çalışmayan sorun olan oyunları neden koyuyorsunuz anlamıyorum kı vampyr ı indirdim açılmadı hitmanı indirdim ondada sorun var anasayfada yukarda geçen sid meiser vı yı ındırdım oda açılmadı yada bir açıklamalı setup koyun ya bu oyundada hata alıyorum şimdi bunuda anlatıcam birileri birşey söylicek yok efendım windows guvenlık duvarını kapat et yaptım hepsını yaptım abi yok tık yok biri lütfen yardımcı olsun ya
güvenim kalmadı artık TORRENT-OYUN'a gerçekten üzülerek söylüyorum...
 aldığım hata ımage ettıgım setup a tıkladıgım zaman şöyle yazıyor
"
This program does not support the version of windows your computer is running"

windows 7 64 bit kullanıyorum bılgısayarımın ozellıklerı is profilimde mevcuttur bır yardımcı olun LUTFEN...!!!
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM) i7-2600K CPU @ 3.40GHz (8 CPUs), ~3.4GHz
  • RAM                   : 8192MB RAM
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce GTX 480 4048 MB
  • Bağlantı              : 8MBps
  • İşletim Sistemi   : windows 7
  • Konsol                 : PC
  • Anakart             : Intel(R) Core(TM) i7-2600K CPU @ 3.40GHz (8 CPUs), ~3.4GHz
ayknt KOÇ

Çevrimdışı fatih4125

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 7
  • Dadas4125
« Yanıtla #37 : Haziran 11, 2018, 07:55:23 ÖÖ »

Gerçekten bu siteye tamamiyle güvenım kalmadı şu anda bu oyunda son damla oldu bardagı taşıran abi çalışmayan sorun olan oyunları neden koyuyorsunuz anlamıyorum kı vampyr ı indirdim açılmadı hitmanı indirdim ondada sorun var anasayfada yukarda geçen sid meiser vı yı ındırdım oda açılmadı yada bir açıklamalı setup koyun ya bu oyundada hata alıyorum şimdi bunuda anlatıcam birileri birşey söylicek yok efendım windows guvenlık duvarını kapat et yaptım hepsını yaptım abi yok tık yok biri lütfen yardımcı olsun ya
"

windows 7 64 bit kullanıyorum bılgısayarımın ozellıklerı is profilimde mevcuttur bır yardımcı olun LUTFEN...!!!
Adamlar o kadar emek veriyor sen ise bir açıklamayı okumaktan acizsin bas bas bağırıyorsun
Not:Windows 10  işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.
  • İşlemci               : Intel i-5 3350p
  • RAM                   : 8gb-DDR3-1600 MHz
  • Ekran Kartı        : MSI gtx 750ti Gaming 2 gb 128 bit
  • Bağlantı              : 16 MBps Ultranet sınırsız
  • İşletim Sistemi   : win 10 64 bit
  • Anakart             : Joshua-H61-uATX

Çevrimiçi ISKA

• 12. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 537
    • Steam Profili
« Yanıtla #38 : Haziran 11, 2018, 08:03:24 ÖÖ »

"

Oyunu oynamak için en az windows 10 1703 sürümü gerekiyor keşke yorumları okusaydın.
Win 7'de bu oyunu oynayamazsın
  • İşlemci               : Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 İşlemci
  • RAM                   : Kingston HyperX Fury Black 16GB(2x8GB) 2666MHz DDR4 Ram
  • Ekran Kartı        : MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1070 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1070 GAMING X 8G)
  • Bağlantı              : 16 MBps
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64 Bit
  • Konsol                 : Playstation 1, Playstation 2, Psp
  • Anakart             : MSI Z170A GAMING PRO CARBON Intel Z170 3600MHz(O.C.) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart
  • Telefon               : LG G4
Hâlâ aklınızı kullanmıyacak mısınız ?

Çevrimdışı eneseser

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2
  • Unknow System
« Yanıtla #39 : Haziran 11, 2018, 08:26:38 ÖÖ »

"

Ek bilgi olarak yazayim 1 hafta oldu olmadi vampyr i bu siteden indirdim gerek kurulum gerekse oyunda hirbir hata ile karsilasmadim bence sorun senin bilgisayarinda dostum bosuna yaygara yapma .

Dipnot: oyunun mekanikleri .ok gibi gta vice city bile daha iydir zorla oynuyorum resmen :)
  • İşlemci               : İntel Core i7 7700k Kaby Lake 4.2Ghz [Cooler Master Seidon 240v]
  • RAM                   : Kingston HyperX Fury 8GB 2133 DDR4
  • Ekran Kartı        : Evga GeForce GTX1070 FTW 8GB DDR5 256Bit
  • Bağlantı              : Wd 1TB 7200rpm HDD & Samsung 750 Evo 120GB SSD
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Professional x64
  • Konsol                 : Yok
  • Anakart             : Gigabayt B250M Gaming 3 2133MHz Anakart
  • Telefon               : Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Silver
Yeni sistem... gelsin oyunlar