Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: The Purge: Election Year - 1080p - Türkçe Altyazılı - Torrent İndir  (Okunma sayısı 1089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gαlαdriel

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 131
  • Platform: Yalnız PC

The Purge: Election Year - Arınma Gecesi: Seçim Yılı
Torrent İndir | Hızlı İndir | 1080p | Türkçe Altyazılı

:filmturu:   Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu

:filmsure: 108 Dakika

:filmimdbpuan:   6.0/10

:filmyonetmen:   James DeMonaco

:filmdil:   Türkçe Altyazılı

:filmboyut:   1.66 GB

:filmden:

:filmin:

Arınma Gecesi 3, yönetmenliğini ve senaristliğini James De Monaco'nun üstlendiği serinin üçüncü filmi. Tüm dünyada 200 milyon dolar gişe hasılatı yaparak beklenmedik bir başarı elde eden serinin yeni filminde, Amerika’nın Yeni Kurucuları tarafından her yıl hayata geçirilen 12 saatlik anarşinin dehşet verici yeni bölümü gözler önüne seriliyor.

Yeni bölümde seçimlerde başı çeken bir senatörün hikayesini izliyoruz. Arınma Gecesi'nin kaldırılması için kampanya yürüten senatör henüz amacına ulaşamadan Arınma Gecesi gelip çatıyor. 24 saatlik özgürlüklerine veda etmek istemeyen suçlular da bu kez senatörü hedef alıyor.|

:filmoyuncular:

:filmfragmani:

Çevrimdışı PK Shauna

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com

Sevdiğim bir film serisi. Konusu gereği ilgimi çekmişti ve beni kendine bağladı. Son film gerçekten bana göre muhteşemdi, özellikle Frank Grillo'nun oyunculuğuna bayıldım. Rolünün hakkını fazlasıyla veriyor. İzlemeyi düşünen varsa kesinlikle izlemesini tavsiye ederim, tabi serinin başından başlarlarsa daha iyi olur :)