Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: Thor: Ragnarok (2017) - WEB-DL - 1080p - Torrent İndir - Türkçe Altyazılı  (Okunma sayısı 7535 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheDivision

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1540
  • Quiet
    • Steam Profili
  • Platform: PC + PS4

Thor: Ragnarok (2017)
Torrent İndir | Hızlı İndir | 1080p | Türkçe Altyazılı

:filmturu:   Aksiyon, Macera, Komedi

:filmsure:   130 Dakika

:filmimdbpuan:   8,1/10

:filmyonetmen:   Taika Waititi

:filmdil:   Türkçe Altyazılı

:filmboyut:   5.16 GB

:filmcikistarihi:   27 Ekim 2017

:filmden:

:filmin:

Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard'tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik güçlü çekici de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgardlıları yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız Hela'dır. Ancak Asgard'ı kurtarabilmek için öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına eski müttefiki Hulk'ı çıkaran ölümcül bir yarışmayı kazanmalıdır.

Craig Kyle ve Christopher Yost ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı filmin başrollerinde bir kez daha Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston bulunuyor.

:filmoyuncular:

:filmfragmani:

« Son Düzenleme: Ocak 24, 2018, 04:14:24 ÖÖ Gönderen: TheDivision »
  • İşlemci               : Intel Core i5-7200U @ 2.50GHz 3.10GHz
  • RAM                   : 8 GB - DDR4 - 2400 MHz
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce 930MX @ 2 GB VRAM - GDDR5 - DirectX 12
  • Bağlantı              : 24 Mbps - Türk Telekom Hipernet Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Home Single Language
  • Konsol                 : Sony PlayStation 4 Pro 1 TB
  • Anakart             : ASUSTeK COMPUTER INC. X510UR
  • Telefon               : LG Magna H500TR

The Man Who Sold The World.

Çevrimdışı TheDivision

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1540
  • Quiet
    • Steam Profili

4.00 Gb boyutunda 720p alternatif de ekte mevcuttur, iyi seyirler.
  • İşlemci               : Intel Core i5-7200U @ 2.50GHz 3.10GHz
  • RAM                   : 8 GB - DDR4 - 2400 MHz
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce 930MX @ 2 GB VRAM - GDDR5 - DirectX 12
  • Bağlantı              : 24 Mbps - Türk Telekom Hipernet Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Home Single Language
  • Konsol                 : Sony PlayStation 4 Pro 1 TB
  • Anakart             : ASUSTeK COMPUTER INC. X510UR
  • Telefon               : LG Magna H500TR

The Man Who Sold The World.

Çevrimdışı SlaYeЯ

• 7. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 63
  • Platform: Yalnız PC

Sonunda be

extrme_sports

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Gαlαdriel

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 131

Bana göre açık ara serinin en iyi filmi. Marvel filmlerinden alıştığımız gibi komedi unsurları yine önde. Bu filmde bunu biraz abartmışlar emin olun. İlk filmlerdeki ciddiyetden biraz aralanmış. Yüzümde gülümsemeyle izledim. Klasik süper kahraman filmlerine nazaran bu filmin farklı bir havası var. Hulkun olması bana göre baya bir katkı sağladı filme. Hem Thorun Hemde Lokinin farklı hallerini göreceksiniz. Bu arada film bir an olsun durmak bilmiyor. 2 saat 5 dakika gibi geçti gitti. İyi seyirler.

Çevrimdışı SelamOlsunDostlar

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 18
    • Steam Profili

yify de bile 1080p 2 gb. Acaba bu uçuk boyutlar tam olarak neyden kaynaklı?

Filmle alakalı olarakta marvelin en fazla absüt&kara mizahı öne çıkardığı ancak bunla beraber ölüm sahnelerini de eklediği ve gösterdiği film olmuş
  • İşlemci               : Intel Core i5-8600K 3.60GHz
  • RAM                   : Kingston Hyperx Predator 16GB (2x8GB) 3000MHz
  • Ekran Kartı        : Zotac GTX1060 AMP! EDITION GDDR5 6GB 192Bit NVidia GeForce
  • Bağlantı              : SüperOnline 100 Mbps
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro - 64 Bit
  • Anakart             : MSI Z270 TOMAHAWK Intel Z270 3800MHz (OC)
  • Telefon               : Samsung Galaxy s7

Çevrimdışı Shuard

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 9
  • Torrent-Oyun.com

Paylaşım için eline sağlık hocam.

Çevrimdışı Gαlαdriel

• Emektar
  • *

yify de bile 1080p 2 gb. Acaba bu uçuk boyutlar tam olarak neyden kaynaklı?

Filmle alakalı olarakta marvelin en fazla absüt&kara mizahı öne çıkardığı ancak bunla beraber ölüm sahnelerini de eklediği ve gösterdiği film olmuş
Aslında fark olsa bile PC-de izlerken anlaşılmıyor o kadarda. En büyük fark bit rate-den kaynaklanıyor. Yifyden indirdiğim filmde 40 kbps olduğu halde diğer büyük boyutlu sürümlerde bu değer 800 falan oluyor.

Çevrimiçi Splash | T-O

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 166
  • The world is cruel, but also very beautiful.
    • Steam Profili
  • Platform: PC + PS3

Bana göre açık ara serinin en iyi filmi. Marvel filmlerinden alıştığımız gibi komedi unsurları yine önde. Bu filmde bunu biraz abartmışlar emin olun. İlk filmlerdeki ciddiyetden biraz aralanmış. Yüzümde gülümsemeyle izledim. Klasik süper kahraman filmlerine nazaran bu filmin farklı bir havası var. Hulkun olması bana göre baya bir katkı sağladı filme. Hem Thorun Hemde Lokinin farklı hallerini göreceksiniz. Bu arada film bir an olsun durmak bilmiyor. 2 saat 5 dakika gibi geçti gitti. İyi seyirler.

Öncelikle serinin kesinlikle en iyi filmi kısmına yüzde yüz katılıyorum. Ama her ne kadar ciddiyet olmayacağını tahmin etsemde Ragnarok isminden dolayı insan yine de ciddiyet istiyor(Özellikle Vikings'deki Ragnarok sahneleri aklınıza kazındıysa). Hulk bana göre hayatımda gördüğüm en kötü çizilmiş portresi idi(çok hulk okuyan veya izlemiş birisi değilim ama filmleri, 1-2 animasyonu ve bazı çrleri okudum.). Planet Hulk'dan sana hitap etmiyor diyecek olursan animasyonu bayıla bayıla izledim. Birde sonu insanı tatmin etmiyor(En azından orda ablasının yenilmesi daha iyi işlenebilirdi). He şimdi ben bunları söyledim diye film kötü olacak değil.Gayet başarılıydıda zaten. Ama bir Winter Soldier veya Dr. Strange kadar sarmadı da. @Gαlαdriel
  • İşlemci               : İntel Core i5 Skylake 6500
  • RAM                   : Kingston Hyper X Black 8Gb DDR4
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon Rx 480 8 GB
  • Bağlantı              : Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit
  • Konsol                 : PS3 Slim 4.76 Cfw
  • Anakart             : Asus H110M-C

Çevrimdışı Gαlαdriel

• Emektar
  • *

Öncelikle serinin kesinlikle en iyi filmi kısmına yüzde yüz katılıyorum. Ama her ne kadar ciddiyet olmayacağını tahmin etsemde Ragnarok isminden dolayı insan yine de ciddiyet istiyor(Özellikle Vikings'deki Ragnarok sahneleri aklınıza kazındıysa). Hulk bana göre hayatımda gördüğüm en kötü çizilmiş portresi idi(çok hulk okuyan veya izlemiş birisi değilim ama filmleri, 1-2 animasyonu ve bazı çrleri okudum.). Planet Hulk'dan sana hitap etmiyor diyecek olursan animasyonu bayıla bayıla izledim. Birde sonu insanı tatmin etmiyor(En azından orda ablasının yenilmesi daha iyi işlenebilirdi). He şimdi ben bunları söyledim diye film kötü olacak değil.Gayet başarılıydıda zaten. Ama bir Winter Soldier veya Dr. Strange kadar sarmadı da. @Gαlαdriel

Güzel gözlem. Çizim hakkında bir şey diyemem pek dikkat etmedim. Ama banada garip geldi. Filmde Hulkun olması büyük bir artıydı. Görmek memnun etdi beni. Sonu konusunda kesinlikle haklısın. Bir çok insan bunu söylüyor. Pek üzerinde durmadılar gibi. Yinede mutlaka izlenmesi gerek.
@Splash | T-O
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2018, 02:04:24 ÖÖ Gönderen: Gαlαdriel »