Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: TES: Skyrim Special Edition Modları Hakkında Sorularım  (Okunma sayısı 212 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gwynbłeidd

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 774
  • DEVIL TRIGGER
  • Platform: PC + PS2
Ynt: TES: Skyrim Special Edition Modları Hakkında Sorularım
« Yanıtla #10 : Haziran 14, 2018, 18:34:36 ÖS »

Oyun bir 15 20 seviye olunca başlıyor diyebilirim fakat classına da bağlı. Ne oynuyorsun?

Khajiit başladım da modları görünce değiştirebilirim gibi duruyor :D Bir de okuduğum kadarıyla toplumdaki imajları biraz kötüymüş bu kedilerin. Class olarak da daha bir şey yok ortada normal bi karakterim böyle mage ile brawler tarzı arasında gidip geliyorum oyuna bakmak için girdim bi öylesine yani. Tekrar başlarım üşenmem :D
« Son Düzenleme: Haziran 14, 2018, 18:36:15 ÖS Gönderen: Gwynbłeidd »
  • İşlemci               : AMD Athlon X4 950
  • RAM                   : ADATA 8GB 2133MHz DDR4
  • Ekran Kartı        : MSI RX460 4G
  • Bağlantı              : 16 Mbit TTNET 100 GB AKK
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64 Bit
  • Konsol                 : PS2 Fat
  • Anakart             : AsRock A320M-DGS
  • Telefon               : SONY XA Ultra
Klavye          : Gamepower Warlock Blue Switch
Fare             : Corsair Harpoon RGB
Kulaklık        : ASUS Cerberus Blk. Alw. As. Cafe Ed.

Çevrimdışı Byilmaz91

• Süper Moderatör
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 58
    • Steam Profili
  • Platform: Yalnız PC
« Yanıtla #11 : Haziran 14, 2018, 19:21:21 ÖS »

Nexus Mod Manager indir ve daha sonra Skyrim Special Edition'dan mod listesine bak, sakın ola Türkçe yamayı kendin yapma, resmi ücretsiz var Nexus'da, hepsini indir unofficial patch'ler dahil. Daha sonra kafana göre güzel yamaları indirmeye başlayabilirsin, yakın zamanda mod paketi hazırlayacağım Konuma göz atarsın kafana takılan başka bir şey olursa sor mutlaka, Skyrim konusunda Bayağı bilgi birikimim var diyebilirim.
  • İşlemci               : AMD fx(tm)-8120 eight-core processor 3.10 GHZ
  • RAM                   : Sistem Belleği 8192 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM) (2x4)
  • Ekran Kartı        : MSI GeForce GTI 710 4095 Gddr3 128 bit
  • Bağlantı              : 16 MBps- TTNET Limitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Ultimate 64 bit + Linux Debian 7.xx
  • Konsol                 : Speedlink Strike Gamepad For PS3 & PC Wireless SL-4443-SBK-01
  • Anakart             : Gigabyte GA-970A-UD3
  • Telefon               : Vodafone Smart 6 Ultra

Çevrimdışı Gwynbłeidd

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 774
  • DEVIL TRIGGER
  • Platform: PC + PS2
« Yanıtla #12 : Haziran 14, 2018, 19:41:51 ÖS »

Nexus Mod Manager indir ve daha sonra Skyrim Special Edition'dan mod listesine bak, sakın ola Türkçe yamayı kendin yapma, resmi ücretsiz var Nexus'da, hepsini indir unofficial patch'ler dahil. Daha sonra kafana göre güzel yamaları indirmeye başlayabilirsin, yakın zamanda mod paketi hazırlayacağım Konuma göz atarsın kafana takılan başka bir şey olursa sor mutlaka, Skyrim konusunda Bayağı bilgi birikimim var diyebilirim.

Tahmin edeceğin gibi yüzlerce sorum var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, başta oyun çok yavaş geliyor, şimdilik en büyük merakım oyuncuları bu kadar çeken neydi ve ben bu oyunu neden oynamalıyım sorusu sanırım.
  • İşlemci               : AMD Athlon X4 950
  • RAM                   : ADATA 8GB 2133MHz DDR4
  • Ekran Kartı        : MSI RX460 4G
  • Bağlantı              : 16 Mbit TTNET 100 GB AKK
  • Konsol                 : PS2 Fat
  • Anakart             : AsRock A320M-DGS
  • Telefon               : SONY XA Ultra
Klavye          : Gamepower Warlock Blue Switch
Fare             : Corsair Harpoon RGB
Kulaklık        : ASUS Cerberus Blk. Alw. As. Cafe Ed.

Çevrimdışı Byilmaz91

• Süper Moderatör
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 58
    • Steam Profili
« Yanıtla #13 : Haziran 14, 2018, 19:49:58 ÖS »

Tahmin edeceğin gibi yüzlerce sorum var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, başta oyun çok yavaş geliyor, şimdilik en büyük merakım oyuncuları bu kadar çeken neydi ve ben bu oyunu neden oynamalıyım sorusu sanırım.

Skyrim öyle bir şey ki, seçimlerin seni çok iyi yerlere de taşıyor çok kötü yerlere de, ama gel gelelim gerçekçi bir dünyası var, öyle sadece ana hikayeyi oynamakla bitmiyor, Ben bu oyunu yaklaşık 2 sene oynadım, aynı save'i oyun bitmiyor, yan görevleri neredeyse gerçek gibi, ciddi anlamda merak uyandırıyor hele hele gücünün insanlar üstünde ki etkisini gördükçe emin ol sende vazgeçemeyeceksin. Sadece oyna, ve oyunu öğrenmeye odaklan, kendine kılıç yap zırh yap, takıl kafana göre al atını başla gezmeye, önüne çok değişik şeyler çıkacak emin olabilirsin :)
  • İşlemci               : AMD fx(tm)-8120 eight-core processor 3.10 GHZ
  • RAM                   : Sistem Belleği 8192 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM) (2x4)
  • Ekran Kartı        : MSI GeForce GTI 710 4095 Gddr3 128 bit
  • Bağlantı              : 16 MBps- TTNET Limitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Ultimate 64 bit + Linux Debian 7.xx
  • Konsol                 : Speedlink Strike Gamepad For PS3 & PC Wireless SL-4443-SBK-01
  • Anakart             : Gigabyte GA-970A-UD3
  • Telefon               : Vodafone Smart 6 Ultra

Çevrimdışı SHYΛH

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 785
  • El. Psy. Congroo.
    • Facebook Profili
    • Steam Profili
« Yanıtla #14 : Haziran 14, 2018, 21:07:03 ÖS »

Khajiit başladım da modları görünce değiştirebilirim gibi duruyor :D Bir de okuduğum kadarıyla toplumdaki imajları biraz kötüymüş bu kedilerin. Class olarak da daha bir şey yok ortada normal bi karakterim böyle mage ile brawler tarzı arasında gidip geliyorum oyuna bakmak için girdim bi öylesine yani. Tekrar başlarım üşenmem :D

Khajiitler halk arasında hırsız olarak bilinir. Khajiitler sinsilik konusunda en önde gelen ırk olduğu için bu yeteneklerini kötüye kullananlar var, evet. Sana önerim ilk oyununda stealth archer oynaman. Adamlar seni görmeden çok fazla hasar verebilirsin bu classla. Oyunu bir kere bitirdikten sonra zaten büyük ihtimal sonradan tekrar oynama isteği gelecek o ara Khajiit mage fantezilerini yapabilirsin :D

İlk önce sana oyunu öğretecek işte bir 10 seviye falan. Sonra seni bırakacak göreve susamış kurt gibi dolaşacaksın etrafta, günlüğünde onlarca görev dolacak ve her görevden 2-3 görev daha çıkacak. Oyuncuları Skyrim'e çeken şey Morrowind ve Oblivion. Yani The Elder Scrolls'un hikayesi. Oyunun lore'u "gerçekten" büyük, devasa. Bilmediğin bir şey olunca mesela dağa tırmanış görevi, dağın hikayesini bilmiyorsun doğal olarak eğer TES'e ilgin yoksa. Dağın eteklerinde kurulu olan şehirdeki neredeyse her NPC'nin konuşma seçeneğinde dağın ne olduğu sorusu var. Hatta Daedra geliyor KOCA DAEDRA'ya ben seni tanımıyorum deyip kendisini tanıttırabiliyorsun. Bethesda tahmin etmiş böyle bir şey olacağını herhalde. Bu oyunu neden oynamalısına cevap verebilir miyim bilmiyorum, seni zaten saracaktır oyun ilk saatlerden sonra.
  • İşlemci               : Intel Pentium G4560 3.50GHz
  • RAM                   : Corsair 8GB Vengeance
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce GTX 1050Ti
  • Bağlantı              : Millenicom | 24MBps | 100 GB AKK
  • Anakart             : MSI H110M PRO-VD
  • Telefon               : Samsung Galaxy S5