Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Anket

Forumda böyle bir bölüm oluşturulsun mu ?

EVET, hafif rehber tadında insanların bilgi paylaşabileceği rahat ortamlar kurulsun
1 (100%)
HAYIR,  internetten rusça rehber videoları izlemeye devam edelim dünyada indie oyunları bitek biz oynuyoruz sanalım
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 1

Oylama kapandı: Temmuz 10, 2018, 21:23:35 ÖS

Gönderen Konu: Factorio grubu  (Okunma sayısı 147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cræty

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
    • Steam Profili
  • Platform: Yalnız PC
Factorio grubu
« : Haziran 30, 2018, 21:19:48 ÖS »

forumda factorio tarzı bilgi gerektiren oyunlar için bir yer açılırsa ve burdada bu oyunları oynayanlar alış verişi sohbet muhabbet(malum oyun hakkında tab2) ederse ve ortak zevki olan insanlar tanışırsa hoş olur diye düşünüyorum.bence bi konu açıpta "bilmem kaç yaşındayım micim var/yok şu şu oyunları oynuyorum oynamak isteyenler eklesin" den ziyade böyle insanların konuşarak yakınlaşabileceği daha sıcak ortamlar oluşturulabilir.böylece hem oyun hakkında çok fazla bilgisi olmayanlar bilgi sahibi olur hem vakit geçirecek insan bulurlar.bunu sadece factorio için söylemiyorum project zomboid-long dark gibi oyunlarda olabilir.

neyse ben görüşümü söyledim bana kalırsa kötü bi fikirde değildir eğer forum yöneticileri ilgilenirse ve böyle oyunlar için küçük konular veya bölümler açarlarsa forumun tadından yenmez ve hoş bi ortam olur.
şimdiden teşekkürler  :)
  • İşlemci               : AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) HD Graphics 1.00 GHz
  • RAM                   : 6 GB
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD 8210-3GB
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro 64 Bit
Bir adam varmış...

Çevrimdışı Meteturan

• Forum Yöneticisi
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 319
  • Bize Her Yer Trabzon
    • Steam Profili
  • Platform: Yalnız PC
Ynt: Factorio grubu
« Yanıtla #1 : Temmuz 12, 2018, 00:59:03 ÖÖ »

Bahsedilen konu için ek bir bölüm açılması gerektiğini düşünmüyorum. Bahsi geçen oyunlar hakkında bilgi sahibi olan biri eğer yararlı olduğunu düşünüyorsa "Yararlı Bilgiler" bölümüne, yok eğer amaç muhabbet etmekse "Geyik & Muhabbet" bölümüne konu açabilir. Bu konuda herhangi bir yasak uygulamıyoruz. Dilediğiniz gibi bilgi paylaşımı yapabilir ve sohbet konuları açabilirsiniz.
  • İşlemci               : i5-4460 3.20GHz / i7-7700HQ 2.8GHz
  • RAM                   : 8GB DDR3 1600MHz / 8GB DDR4 2400MHz
  • Ekran Kartı        : Nvidia GeForce GTX 750Ti 2GB / Nvidia GeForce GTX 1050 4GB
  • Bağlantı              : TTNET UltraNet Limitsiz 100 GB - 16 Mbps
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 / Windows 10
  • Anakart             : Asus B85 Pro Gamer 1600Mhz
  • Telefon               : iPhone X

Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi bir konuda @Meteturan yazarak ileti gönderirseniz kısa sürede yardımcı olmaya çalışırım.

Tanışma Konusu Forum Rehberi