Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: TO Haber | CD Projekt RED Yöneticisinden The Witcher "4" Hakkında Açıklama  (Okunma sayısı 927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serkan Doğan

• 9. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 203
  • Platform: Yalnız PC

Yeni bir Witcher geleceği zaten Witcher 3 çıktıktan sonra biliniyordu. Witcher 3'ün sonunda bu kesinleşti. Geralt, Ciri'ye daha öğreneceğin çok şey var diyordu unutmadıysam. Ciri'ye de Witcher kılıcı veriyordu o sırada.

Yeni oyunda Geralt'ta olacak ve Ciri'yi bir güzel eğitecek. Sonra 2 si beraber "Ana odak Ciri tabi ki" devam edecek.
  • İşlemci               : Intel Core i7 4770K 3.90 GHZ
  • RAM                   : 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon™ HD7850 PCS+ 2GB GDDR5 DirectX 12, Vulkan
  • Bağlantı              : 16 MBps TTNET 50 GB AKK
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro - 64 Bit
  • Konsol                 : Kasa : Cooler Master : CM 690 III Pencereli Yeşil
  • Anakart             : MSI H81M E33
私の唯一のダイヤモンド。/ 我爱你 / 你是我的 /

Çevrimiçi LΛMIΛ

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 54
  • Hayat bizi 61 kenara

Yeni bir Witcher geleceği zaten Witcher 3 çıktıktan sonra biliniyordu. Witcher 3'ün sonunda bu kesinleşti. Geralt, Ciri'ye daha öğreneceğin çok şey var diyordu unutmadıysam. Ciri'ye de Witcher kılıcı veriyordu o sırada.

Yeni oyunda Geralt'ta olacak ve Ciri'yi bir güzel eğitecek. Sonra 2 si beraber "Ana odak Ciri tabi ki" devam edecek.

3 farklı son var dostum o iş nasıl olacak? Ben de yanlış hatırlamıyorsam ''Rivialı Geralt'ın hikayesi son buldu.'' gibi bir jenerik görmüştüm. İsmi bile geçmiyor Geralt ve Ciri'nin yeni oyunlarda. Büyük ihtimal başka bir witcher olacak. Tıpkı ilk oyun çıkmadan önce planlandığı gibi.
  • İşlemci               : Intel Pentium G4560 3.5 GHz
  • RAM                   : Corsair Value 8 GB DDR4 2133 MHz
  • Ekran Kartı        : MSI GTX 1050ti Gaming 4GB
  • Bağlantı              : 16 MBps 150gb AKN -Ttnet Limitsiz Plus
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64 Bit
  • Konsol                 : Logitech F310 Gamepad
  • Anakart             : MSI H10M PRO-VD
  • Telefon               : Asus Zenfone 3 Laser

Çevrimdışı Gwynbłeidd

• Bölüm Sorumlusu
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 818
  • Bolshoi Booze
  • Platform: PC + PS2

Geralt ve Ciri üzerinden gidileceğine hiç emin olamayız açıkçası. Özellikle yöneticinin "üçleme" kavramını bastırarak kullanması işi daha da sarpa sarıyor. Pek tabii farklı bir Witcher'ı daha önceki zamanlarda kontrol ettiğimiz bir oyun da oynayabiliriz. Geralt'ı kitaplardaki hikayelerden esinlenerek (ya da direk alıntılayarak) anlatabilirler. Battlefield gibi geçmişe bir dokunup dönecekler diye tahmin ediyorum. Çünkü oyunun hikayesine göre daha fazla Witcher eğitilmeyecek, bu da ileri vites şansını düşürüyor. Ciri'yi kontrol etmek bayağı zevkliydi, aynı şekilde Geralt'ın nasıl bu duruma geldiğini oynayarak öğrenmek de güzel olurdu.

3 farklı son var dostum o iş nasıl olacak? Ben de yanlış hatırlamıyorsam ''Rivialı Geralt'ın hikayesi son buldu.'' gibi bir jenerik görmüştüm. İsmi bile geçmiyor Geralt ve Ciri'nin yeni oyunlarda. Büyük ihtimal başka bir witcher olacak. Tıpkı ilk oyun çıkmadan önce planlandığı gibi.

Doğru.
  • İşlemci               : AMD Athlon X4 950 Quad-Core 3.5GHz
  • RAM                   : ADATA 8GB 2133MHz DDR4
  • Ekran Kartı        : MSI RX460 4G GDDR5 4GB DX12
  • Bağlantı              : 16 Mbit TTNET 100 GB AKK
  • Konsol                 : PS2 Fat
  • Anakart             : AsRock A320M-DGS
  • Telefon               : SONY XA Ultra

Çevrimiçi DeSeRT™

• 13. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 236
  • The Gladiator
    • Facebook Profili

İlk 3 oyunu gibi berbat olacak gene  :-\ Bedava dlc versen nolur ? Güzel değil ki. AC Origins paralı dlc vermesine rağmen kat kat gelişmiş ve kaliteli bi yapım. Eminim Odyysey de RPG türünde liderliği eline alacak.

Çevrimiçi Lúthien

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 11
    • Twitter Profili
    • Steam Profili

İlk 3 oyunu gibi berbat olacak gene  :-\ Bedava dlc versen nolur ? Güzel değil ki. AC Origins paralı dlc vermesine rağmen kat kat gelişmiş ve kaliteli bi yapım. Eminim Odyysey de RPG türünde liderliği eline alacak.
Bu arkadas beni hic yaniltmiyor. Ben bunu niye engellemisim diyorum aciyorum bakiyorum harbi hakliymisim diyip kapatiyorum.
  • İşlemci               : Ryzen 5 1500x
  • RAM                   : Crucial 8Gb 2666mhz
  • Ekran Kartı        : İgame Gtx1050ti
  • Bağlantı              : 50Mbps Superonline
  • İşletim Sistemi   : Windows 8.1 Pro 64bit
  • Konsol                 : Keşke Xbox One X Yazabilsem
  • Anakart             : Asus B350m Prime

Çevrimdışı aybrkkzld33

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 7
  • Torrent-Oyun.com
    • Facebook Profili
    • Steam Profili

Sen bizlerden farklı birşeyler içiyor olmalısın. Şaka gibisin. Witcher 3,2 gibi oyunlara ''berbat'' sıfatı kullanmak bana baya saçma geliyor. AC Origins paralı dlc vermesine rağmen daha iyi ha? Güzel fıkraymış kardeş  :thumbup:
  • İşlemci               : AMD RYZEN 5 1600 3.4GHz 16 MB AM4
  • RAM                   : G.SKILL 16GB(2x8GB) TRİDENT Z RGB DDR4 3000mhz CL16
  • Ekran Kartı        : ASUS RX580 ROG STRIX 8GB GDDR5 256 Bit AMD Radeon DX12
  • Bağlantı              : 16 Mbit
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro - 64 Bit
  • Anakart             : MSI B350 TOMAHAWK 3200 Mhz(OC) AM4+ ATX
  • Telefon               : Vestel Venus V3 5070

Çevrimiçi DeSeRT™

• 13. Seviye
  • *
  • The Gladiator
    • Facebook Profili

Sen bizlerden farklı birşeyler içiyor olmalısın. Şaka gibisin. Witcher 3,2 gibi oyunlara ''berbat'' sıfatı kullanmak bana baya saçma geliyor. AC Origins paralı dlc vermesine rağmen daha iyi ha? Güzel fıkraymış kardeş  :thumbup:
Witcher 3 her oyuncuya hitap etmeyebilir ama eminim Ac Origins kırıldığında forumun %95'i pide kuyruğuna girer gibi torrent kuyruğuna girdi. Hatta bazıları orjinal bile aldı. Fark ortada  ;) Belki sen bile büyük bi keyifle bitirdin AC Origins'i. İkisi de RPG türünde olduğuna göre, bi anket açsan açık ara AC Origins alır  ;) Gerçeklerden kaçamazsın. Her şey oynanış süresi değil. Oyun dediğin biraz da oyuncuyu sıkmayacak, içine çekecek. The Witcher 3'ün saçma hikayesinin cezbedici bi tarafı yok bence :D Sence hangisi mantıklı ? Kurt adamlar , vampirler, berbatçıklar gibi saçma sapan şeyler mi ? Yoksa Kleopatra, Julio Sezar gibi tarihi ve gerçek karakterler mi ?  ;)
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2018, 00:14:59 ÖÖ Gönderen: DeSeRT™ »

Çevrimdışı SHYΛH

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 794
  • El. Psy. Congroo.
    • Facebook Profili
    • Steam Profili

Witcher 3 her oyuncuya hitap etmeyebilir ama eminim Ac Origins kırıldığında forumun %95'i pide kuyruğuna girer gibi torrent kuyruğuna girdi. Hatta bazıları orjinal bile aldı. Fark ortada  ;) Belki sen bile büyük bi keyifle bitirdin AC Origins'i. İkisi de RPG türünde olduğuna göre, bi anket açsan açık ara AC Origins alır  ;) Gerçeklerden kaçamazsın. Her oynanış süresi değil. Oyun dediğin biraz da oyuncuyu sıkmayacak, içine çekecek. The Witcher 3'ün saçma hikayesinin cezbedici bi tarafı yok bence :D Sence hangisi mantıklı ? Kurt adamlar , vampirler, berbatçıklar gibi saçma sapan şeyler mi ? Yoksa Kleopatra, Julio Sezar gibi tarihi ve gerçek karakterler mi ?  ;)

AC Origins RPG mi? What the actual fucc? Bir oyuna iki üç tane RPG öğesi koyunca oyun "RPG" olmuyor bir anda knk. Senin mantığınla Far Cry serisi de RPG oluyor.
  • İşlemci               : Intel Pentium G4560 3.50GHz
  • RAM                   : Corsair 8GB Vengeance
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce GTX 1050Ti
  • Bağlantı              : Millenicom | 24MBps | 100 GB AKK
  • Anakart             : MSI H110M PRO-VD
  • Telefon               : Samsung Galaxy S5

Çevrimiçi DeSeRT™

• 13. Seviye
  • *
  • The Gladiator
    • Facebook Profili

AC Origins RPG mi? What the actual fucc? Bir oyuna iki üç tane RPG öğesi koyunca oyun "RPG" olmuyor bir anda knk. Senin mantığınla Far Cry serisi de RPG oluyor.
İtem sistemi, eşya geliştirme, dövüş sistemi Witcher 3 ile aynı işte. Bas baya RPG. Hem de RPG'nin kralı . Tarihi gerçek konulu RPG, Assasins Creed markası olması da madalyası, şanı bu oyunun  ;) Kaymak gibi RPG hem de tadından yenmiyor. 110 saat oynadım. Türkçe yama çıksın bi 110 saat daha oynarım  ;)

Çevrimdışı SHYΛH

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 794
  • El. Psy. Congroo.
    • Facebook Profili
    • Steam Profili

İtem sistemi, eşya geliştirme, dövüş sistemi Witcher 3 ile aynı işte. Bas baya RPG. Hem de RPG'nin kralı . Tarihi gerçek konulu RPG, Assasins Creed markası olması da madalyası, şanı bu oyunun  ;) Kaymak gibi RPG hem de tadından yenmiyor. 110 saat oynadım. Türkçe yama çıksın bi 110 saat daha oynarım  ;)

Saydıklarının hepsi RPG öğeleri, bir oyunda onların olması oyunu RPG yapmaz. Hakiki RPG oyunu demek karakterin tamamen sen olması demek. Geçmişi veya geleceği tamamen sana bağlı. Ama AC Origins'te karakterinin kim olduğu belli, yani karakteri senmişsin gibi değil oymuşsun gibi oynarsın. Bu eksiklerden biri ve en önemlisi. Skyrim'i bile RPG'yi tam yansıtamıyor diye suçlayanlar varken Origins'e RPG demek TES, Fallout gibi oyun serilerine hakarettir. Damarıma bastın bak.
  • İşlemci               : Intel Pentium G4560 3.50GHz
  • RAM                   : Corsair 8GB Vengeance
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce GTX 1050Ti
  • Bağlantı              : Millenicom | 24MBps | 100 GB AKK
  • Anakart             : MSI H110M PRO-VD
  • Telefon               : Samsung Galaxy S5